• Відкриті торги з особливостями
  • КЕП

Страхування транспортних засобів

Оголошено тендер

49 960.47 UAH
Номер: 28c483e7876a4e99bf7f9660665d0b7b
Ідентифікатор плану: UA-P-2024-11-29-012404-a
Тип процедури: Відкриті торги з особливостями
Закупівельник: Міністерство закордонних справ України
Замовник: Міністерство закордонних справ України
Очікувана вартість: 49 960.47 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: Страхування транспортних засобів
Річний план закупівлі на: 2024
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Листопад 2024
Класифікатор ДК 021:2015: 66510000-8 Страхові послуги
Дата опублікування: 29.11.2024 14:22

Документи

  Відобразити таблицею

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Сума
ДжерелоДержавний бюджет України
Опис
Сума49 960.47 UAH