-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Придбання комплексу обладнання щодо зберігання та управління відеоспостереження, контролю і керування доступом, оповіщення про загрозу виникнення або виникнення надзвичайних ситуацій з програмним забезпеченням, монтажем та пусконалагодженням на місцях його безпосередньої експлуатації
Тендер Prozorro UA-2024-11-22-004558-a
Завершена
4 089 883.60
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 20 449.42 UAH
мін. крок: 0.5% або 20 449.42 UAH
Номер:
9a0de9dfc4564a09a9908fa3d12fe652
Внутрішній номер закупівлі:
23358538
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2024-11-22-004558-a
Замовник:
БЮРО ЕКОНОМІЧНОЇ БЕЗПЕКИ УКРАЇНИ
×
-
Код ЄДРПОУ:
44168316
-
Адреса:
04116, Україна, м. Київ, м. Київ, вул. Шолуденка, 31
-
Категорія:
Орган державної влади, місцевого самоврядування або правоохоронний орган
Контактна особа:
Віталій Радченко +380688892642 v.radchenko@esbu.gov.ua https://esbu.gov.ua/
Класифікатор ДК 021:2015:
35120000-1 Системи та пристрої нагляду та охорониАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
4 089 883.60 UAH з ПДВ
Період уточнення:
22.11.2024 11:09 - 27.11.2024 00:00
Період прийому пропозицій:
22.11.2024 11:09 - 30.11.2024 00:00
Період кваліфікації:
30.11.2024 00:00 - 02.12.2024 17:56
Період завантаження договору:
08.12.2024 00:00 - 18.12.2024 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴4 089 883.60 комплекс обладнання щодо зберігання та управління відеоспостереження, контролю і керування доступом, оповіщення про загрозу виникнення або виникнення надзвичайних ситуацій з програмним забезпеченням, монтажем та пусконалагодженням на місцях його безпосередньої експлуатації