-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Придбання комплексу обладнання щодо зберігання та управління відеоспостереження, контролю і керування доступом, оповіщення про загрозу виникнення або виникнення надзвичайних ситуацій з програмним забезпеченням, монтажем та пусконалагодженням на місцях його безпосередньої експлуатації
Тендер Prozorro UA-2024-11-22-004558-a
Завершена
4 089 883.60
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 20 449.42 UAH
мін. крок: 0.5% або 20 449.42 UAH
Період оскарження:
22.11.2024 11:09 - 27.11.2024 00:00
Нічого не знайдено.