-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Придбання комплексу обладнання щодо зберігання та управління відеоспостереження, контролю і керування доступом, оповіщення про загрозу виникнення або виникнення надзвичайних ситуацій з програмним забезпеченням, монтажем та пусконалагодженням на місцях його безпосередньої експлуатації
Оголошено тендер
4 089 883.60
UAH
Номер:
d7b49fded1cc4ca5882824ef6b239549
Ідентифікатор плану:
UA-P-2024-11-22-003403-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
БЮРО ЕКОНОМІЧНОЇ БЕЗПЕКИ УКРАЇНИ
×
-
Код ЄДРПОУ:
44168316
-
Адреса:
04116, Україна, м. Київ, м. Київ, вул. Шолуденка, 31
-
Категорія:
Орган державної влади, місцевого самоврядування або правоохоронний орган
Замовник:
БЮРО ЕКОНОМІЧНОЇ БЕЗПЕКИ УКРАЇНИ
×
-
Код ЄДРПОУ:
44168316
-
Адреса:
04116, Україна, м. Київ, м. Київ, вул. Шолуденка, 31
-
Категорія:
Орган державної влади, місцевого самоврядування або правоохоронний орган
Очікувана вартість:
4 089 883.60 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Придбання комплексу обладнання щодо зберігання та управління
відеоспостереження, контролю і керування доступом, оповіщення про загрозу
виникнення або виникнення надзвичайних ситуацій з програмним забезпеченням,
монтажем та пусконалагодженням на місцях його безпосередньої експлуатації
Річний план закупівлі на:
2024
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Листопад 2024
Класифікатор ДК 021:2015:
35120000-1 Системи та пристрої нагляду та охорони
КЕКВ:
3110 Придбання обладнання і предметів довгострокового користування
Дата опублікування:
22.11.2024 10:13
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
комплекс обладнання щодо зберігання та управління відеоспостереження, контролю і керування доступом, оповіщення про загрозу виникнення або виникнення надзвичайних ситуацій з програмним забезпеченням, монтажем та пусконалагодженням на місцях його безпосередньої експлуатації
Кількість
1 штука
Період постачання
(не задано)
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоДержавний бюджет України
Опис
Сума4 089 883.60 UAH