-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
«Поточний ремонт коридору КНП «Новомосковський МЦ ПМСД», розташованого за адресою: Дніпропетровська обл., м. Новомосковськ, вул. Сучкова, 40»
Тендер Prozorro UA-2024-11-22-000131-a
Завершена
350 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 1 750.00 UAH
мін. крок: 0.5% або 1 750.00 UAH
Номер:
3dece392e7734550ad7dd5cf4b0f8f7a
Внутрішній номер закупівлі:
23354048
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2024-11-22-000131-a
Замовник:
Комунальне некомерційне підприємство "Новомосковський міський центр первинної медико-санітарної допомоги"
×
-
Код ЄДРПОУ:
37734221
-
Адреса:
51200, Україна, Дніпропетровська область, м. Новомосковськ, вул. Сучкова, буд. 40
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Наталія Боковець +380974295279 nbokovets@gmail.com https://editor.wix.com/html/editor/web/renderer/edit/f49030b5-bbde-40c9-a31d-debc472f2182?metaSiteId=04efa978-5f19-4d44-b636-dbd3dc6f07ec
Класифікатор ДК 021:2015:
45450000-6 Інші завершальні будівельні роботиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Очікувана вартість:
350 000.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
22.11.2024 08:00 - 29.11.2024 00:00
Період прийому пропозицій:
22.11.2024 08:00 - 02.12.2024 08:00
Період кваліфікації:
02.12.2024 08:00 - 02.12.2024 09:52
Період завантаження договору:
08.12.2024 00:00 - 18.12.2024 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴350 000.00 «Поточний ремонт коридору КНП «Новомосковський МЦ ПМСД», розташованого за адресою: Дніпропетровська обл., м. Новомосковськ, вул. Сучкова, 40»