-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
«Поточний ремонт коридору КНП «Новомосковський МЦ ПМСД», розташованого за адресою: Дніпропетровська обл., м. Новомосковськ, вул. Сучкова, 40»
Тендер Prozorro UA-2024-11-22-000131-a
Завершена
350 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 1 750.00 UAH
мін. крок: 0.5% або 1 750.00 UAH
Період оскарження:
22.11.2024 08:00 - 29.11.2024 00:00
Нічого не знайдено.