-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
«Поточний ремонт коридору КНП «Новомосковський МЦ ПМСД», розташованого за адресою: Дніпропетровська обл., м. Новомосковськ, вул. Сучкова, 40»
Оголошено тендер
350 000.00
UAH
Номер:
ae2d718338f442f3b5b8069b9c81e77c
Ідентифікатор плану:
UA-P-2024-11-22-000101-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
Комунальне некомерційне підприємство "Новомосковський міський центр первинної медико-санітарної допомоги"
×
-
Код ЄДРПОУ:
37734221
-
Адреса:
51200, Україна, Дніпропетровська область, м. Новомосковськ, вул. Сучкова, буд. 40
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
Комунальне некомерційне підприємство "Новомосковський міський центр первинної медико-санітарної допомоги"
×
-
Код ЄДРПОУ:
37734221
-
Адреса:
51200, Україна, Дніпропетровська область, м. Новомосковськ, вул. Сучкова, буд. 40
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
350 000.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
«Поточний ремонт коридору КНП «Новомосковський МЦ ПМСД», розташованого за адресою: Дніпропетровська обл., м. Новомосковськ, вул. Сучкова, 40»
Річний план закупівлі на:
2024
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Листопад 2024
Класифікатор ДК 021:2015:
45450000-6 Інші завершальні будівельні роботи
КЕКВ:
2610 Субсидії та поточні трансферти підприємствам (установам, організаціям)
Дата опублікування:
22.11.2024 07:49
Історія обґрунтування:
×
-
Опис обґрунтування:
На виконання постанови Кабінету Міністрів України від 11 жовтня 2016 р. № 710” надається обґрунтування технічних і якісних характеристик предмета закупівлі, його очікуваної вартості та/або розміру бюджетного призначення. 1. Предмет закупівлі: «Поточний ремонт коридору КНП «Новомосковський МЦ ПМСД», розташованого за адресою: Дніпропетровська обл., м. Новомосковськ, вул. Гідності, 40», Код за ДК 021:2015 – 45450000-6 Інші завершальні будівельні роботи 2. Ідентифікатор закупівлі: 3. Очікувана вартість предмета закупівлі: 350000,00 грн. з ПДВ. 4. Вид процедури: відкриті торги з особливостями. 5. Обґрунтування технічних та якісних характеристик предмета закупівлі Необхідність виконання поточного ремонту коридору КНП «Новомосковський МЦ ПМСД», розташованого за адресою: Дніпропетровська обл., м. Новомосковськ, вул. Сучкова, 40 – 2-й поверх обумовлена в потребі ,а саме: оздоблення стін та стелі, в шпаклюванні та фарбування стін, заміни електропроводки ,заміни лінолеуму та плінтусів для подальшого естетичного вигляду офісу адміністрації центру; Об’єми, склад та зміст робіт визначені у Дефектному акті, який складений в ході виготовлення проектно-кошторисної документації по об’єкту. При проведенні поточних ремонтних робіт виконавець повинен виконувати заходи, що забезпечують дотримання правил техніки безпеки у відповідності із Законом України «Про охорону праці», інших чинних нормативних документів та актів з охорони праці. Забезпечити обов‘язкове виконання вимог чинного законодавства України по охороні навколишнього середовища, пожежній безпеці та додержуватись вимог державних будівельних норм і державних стандартів України, гігієнічних нормативів, санітарних правил і норм тощо. Будівельні матеріали та вироби, які будуть використані виконавцем під час надання послуг з поточного ремонту мають відповідати основним вимогам, визначеним національним стандартам ДСТУ і будівельним нормам та повинні бути промарковані національним знаком відповідності. 6. Обґрунтування розміру бюджетного призначення - 350000,00 грн
-
Дата публікації:
22.11.2024 08:01
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
«Поточний ремонт коридору КНП «Новомосковський МЦ ПМСД», розташованого за адресою: Дніпропетровська обл., м. Новомосковськ, вул. Сучкова, 40»
Кількість
1 послуга
Період постачання
(не задано)
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоВласний бюджет (кошти від господарської діяльності підприємства)
Опис
Сума350 000.00 UAH