-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
- 1
Страхові послуги, 66510000-8 (Послуги з обов'язкового страхування цивільно-правової відповідальності власників наземних транспортних засобів)
Тендер Prozorro UA-2024-11-21-012307-a
Завершена
31 659.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 158.30 UAH
мін. крок: 0.5% або 158.30 UAH
Номер:
51b3acfdd22c4370974f59bee5dfcee4
Внутрішній номер закупівлі:
23348233
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2024-11-21-012307-a
Замовник:
КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО "КОВЕЛЬВОДОКАНАЛ" КОВЕЛЬСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
×
-
Код ЄДРПОУ:
05500871
-
Адреса:
45000, Україна, Волинська область, Ковель, Волинська обл. м. Ковель. вул. Геологів 2
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Контактна особа:
Хомич Анна Сергіївна 380672103913 anna.khomych26@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015:
66510000-8 Страхові послугиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Очікувана вартість:
31 659.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
21.11.2024 15:09 - 26.11.2024 00:00
Період прийому пропозицій:
21.11.2024 15:09 - 29.11.2024 10:00
Період кваліфікації:
29.11.2024 10:00 - 04.12.2024 16:16
Період завантаження договору:
10.12.2024 00:00 - 20.12.2024 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴31 659.00 Послуги з обов'язкового страхування цивільно-правової відповідальності власників наземних транспортних засобів