-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
- 1
Страхові послуги, 66510000-8 (Послуги з обов'язкового страхування цивільно-правової відповідальності власників наземних транспортних засобів)
Тендер Prozorro UA-2024-11-21-012307-a
Завершена
31 659.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 158.30 UAH
мін. крок: 0.5% або 158.30 UAH
Період оскарження:
21.11.2024 15:09 - 26.11.2024 00:00
Нічого не знайдено.