• Відкриті торги з особливостями
  • КЕП

Страхові послуги, 66510000-8 (Послуги з обов'язкового страхування цивільно-правової відповідальності власників наземних транспортних засобів)

Оголошено тендер

31 659.00 UAH
Номер: 5b96f2e913c84da4b02761f71caeaa95
Ідентифікатор плану: UA-P-2024-11-21-015241-a
Тип процедури: Відкриті торги з особливостями
Закупівельник: КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО "КОВЕЛЬВОДОКАНАЛ" КОВЕЛЬСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
Замовник: КОМУНАЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО "КОВЕЛЬВОДОКАНАЛ" КОВЕЛЬСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
Очікувана вартість: 31 659.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: Страхові послуги, 66510000-8 (Послуги з обов'язкового страхування цивільно-правової відповідальності власників наземних транспортних засобів)
Річний план закупівлі на: 2024
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Листопад 2024
Класифікатор ДК 021:2015: 66510000-8 Страхові послуги
Дата опублікування: 21.11.2024 15:05

Документи

  Відобразити таблицею

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Послуги з обов'язкового страхування цивільно-правової відповідальності власників наземних транспортних засобів
Код ДК 021:2015: 66514110-0 Послуги зі страхування транспортних засобів
Кількість 9 послуга
Період постачання до 31.12.2025

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Сума
ДжерелоВласний бюджет (кошти від господарської діяльності підприємства)
Опис
Сума31 659.00 UAH