• Відкриті торги
  • Безлотова
  • КЕП

ДК 021:2015: 71250000-5 - Архітектурні, інженерні та геодезичні послуги (Інвентарізація та паспортизація вулиць (оплата послуг сторонніх фахівців з обробки інформації)

Завершена

111 979.00 UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 560.00 UAH
Номер: f34dca0dc4e14561942a57a0539f4a59
Внутрішній номер закупівлі: 2331337
Ідентифікатор закупівлі: UA-2018-07-31-001612-b   
Замовник: Районна адміністрація Запорізької міської ради по Шевченківському району
Контактна особа: Шарненкова Тетяна ІванІвна +380612899069 tender_shrazmr@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015: 71250000-5 Архітектурні, інженерні та геодезичні послугиАналіз за цим CPV
Очікувана вартість: 111 979.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону: 560.00 UAH
Період уточнення: 31.07.2018 18:06 - 05.08.2018 18:11
Період прийому пропозицій: 31.07.2018 18:06 - 15.08.2018 18:11
Аукціон: 16.08.2018 11:12 - 16.08.2018 11:33
Період кваліфікації: 16.08.2018 11:33 - 20.08.2018 10:32
Період завантаження договору: 16.08.2018 11:33 - 05.09.2018 11:33

Тендерна документація

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Інвентарізація та паспортизація вулиць (оплата послуг сторонніх фахівців з обробки інформації)
Код ДК 021:2015: 71250000-5 Архітектурні, інженерні та геодезичні послуги
Кількість 1 послуга
Період постачання до 01.10.2018
Місце постачання 69068, Україна, Запорізька область, м. Запоріжжя, Територія Шевченківського району На карті

Результати торгів

Учасник
Початкова пропозиція
Підсумкова пропозиція
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
КП Градпроект

Оскарження: 16.08.2018 11:33 - 31.08.2018 00:00
Початкова пропозиція 97 740.60 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
81 999.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
20.08.2018 10:32
Документи 18
Скарги 0
ТОВ «Центр експертиз та бізнесу «Капітал-Інвест»
Початкова пропозиція 98 000.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
82 000.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Не розглядався
Документи 10
Скарги 0

Контракти

Номер: 39e72bf20939478db04cfdb53d139c7e
Ідентифікатор договору: UA-2018-07-31-001612-b-c1
Постачальник: КП Градпроект
Номер договору: 88
Сума договору: 81 999.00 UAH з ПДВ
Сума договору: 0.00 UAH без ПДВ
Період дії договору: 04.09.2018 00:00 - 31.12.2018 23:59
Дата підписання: 04.09.2018 00:00
Статус:
Підписаний
PDF
Договір 88.PDF
p7s
sign.p7s