-
Відкриті торги
-
КЕП
ДК 021:2015: 71250000-5 - Архітектурні, інженерні та геодезичні послуги (Інвентарізація та паспортизація вулиць (оплата послуг сторонніх фахівців з обробки інформації)
81 999.00
UAH з ПДВ
Номер:
39e72bf20939478db04cfdb53d139c7e
Ідентифікатор договору:
UA-2018-07-31-001612-b-c1
Постачальник:
КП Градпроект
×
-
Код ЄДРПОУ:
20504731
-
Контактна особа:
Арістархов Сергій Олексійович +380612337143 gradtend@ukr.net
-
Адреса:
69037, Україна, Запорізька область, Запоріжжя, Зелінського,3
Класифікатор ДК 021:2015:
71250000-5 Архітектурні, інженерні та геодезичні послугиАналіз за цим CPV
Номер договору:
88
Дата підписання:
04.09.2018 00:00
Період дії договору:
04.09.2018 00:00 - 31.12.2018 23:59
Сума договору:
81 999.00 UAH з ПДВ (в тому числі ПДВ 81 999.00 UAH)
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Інвентарізація та паспортизація вулиць (оплата послуг сторонніх фахівців з обробки інформації)
Кількість
1 послуга
Період постачання
до 01.10.2018
Місце постачання
69068, Україна, Запорізька область, м. Запоріжжя, Територія Шевченківського району
На карті