-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
ДК 021:2015: 71250000-5 - Архітектурні, інженерні та геодезичні послуги (Інвентарізація та паспортизація вулиць (оплата послуг сторонніх фахівців з обробки інформації)
Тендер Prozorro UA-2018-07-31-001612-b
Завершена
111 979.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 560.00 UAH
мін. крок: 0.5% або 560.00 UAH
Період уточнення:
31.07.2018 18:06 - 05.08.2018 18:11
Звернень немає. Звернення не може бути заданим