-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
ДК 021: 2015: 85110000-3 Послуги лікувальних закладів та супутні послуги (Послуги з проведення гістологічних досліджень біопсійного та операційного матеріалів)
Тендер Prozorro UA-2024-11-15-014999-a
Завершена
540 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 2 700.00 UAH
мін. крок: 0.5% або 2 700.00 UAH
Номер:
78d879a2afbb4529ae60641e4a89fe3f
Внутрішній номер закупівлі:
23277445
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2024-11-15-014999-a
Замовник:
КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО "БЕРЕЖАНСЬКА ЦЕНТРАЛЬНА МІСЬКА ЛІКАРНЯ БЕРЕЖАНСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
×
-
Код ЄДРПОУ:
02000435
-
Адреса:
47501, Україна, Тернопільська область, місто Бережани, ВУЛ.СТЕПАНА БАНДЕРИ будинок 21
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Володимир Савочка +380354821609 sport76@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
85110000-3 Послуги лікувальних закладів та супутні послугиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Очікувана вартість:
540 000.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
15.11.2024 16:18 - 20.11.2024 00:00
Період прийому пропозицій:
15.11.2024 16:18 - 23.11.2024 11:00
Аукціон:
25.11.2024 12:20 - 25.11.2024 12:43
Період кваліфікації:
25.11.2024 12:43 - 25.11.2024 16:38
Період завантаження договору:
01.12.2024 00:00 - 11.12.2024 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴540 000.00 Послуги з проведення гістологічних досліджень біопсійного та операційного матеріалів