-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
ДК 021: 2015: 85110000-3 Послуги лікувальних закладів та супутні послуги (Послуги з проведення гістологічних досліджень біопсійного та операційного матеріалів)
Тендер Prozorro UA-2024-11-15-014999-a
Завершена
540 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 2 700.00 UAH
мін. крок: 0.5% або 2 700.00 UAH
Період оскарження:
15.11.2024 16:18 - 20.11.2024 00:00
Нічого не знайдено.