• Відкриті торги з особливостями
  • КЕП

ДК 021: 2015: 85110000-3 Послуги лікувальних закладів та супутні послуги (Послуги з проведення гістологічних досліджень біопсійного та операційного матеріалів)

Оголошено тендер

540 000.00 UAH
Номер: b1d1c54221f040ff92a1a3e2f4bd1c77
Ідентифікатор плану: UA-P-2024-11-15-017670-a
Тип процедури: Відкриті торги з особливостями
Закупівельник: КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО "БЕРЕЖАНСЬКА ЦЕНТРАЛЬНА МІСЬКА ЛІКАРНЯ БЕРЕЖАНСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
Замовник: КОМУНАЛЬНЕ НЕКОМЕРЦІЙНЕ ПІДПРИЄМСТВО "БЕРЕЖАНСЬКА ЦЕНТРАЛЬНА МІСЬКА ЛІКАРНЯ БЕРЕЖАНСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ
Очікувана вартість: 540 000.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: ДК 021: 2015: 85110000-3 Послуги лікувальних закладів та супутні послуги (Послуги з проведення гістологічних досліджень біопсійного та операційного матеріалів)
Примітки: Закупівля проводиться відповідно до Закону України "Про публічні закупівлі" та Постанови КМУ від 12 жовтня 2022 р. № 1178 «Про затвердження особливостей здійснення публічних закупівель товарів, робіт і послуг для замовників, передбачених Законом України “Про публічні закупівлі”, на період дії правового режиму воєнного стану в Україні та протягом 90 днів з дня його припинення або скасування»
Річний план закупівлі на: 2025
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Листопад 2024
Класифікатор ДК 021:2015: 85110000-3 Послуги лікувальних закладів та супутні послуги
КЕКВ: 2610 Субсидії та поточні трансферти підприємствам (установам, організаціям)
Дата опублікування: 15.11.2024 15:56

Документи

  Відобразити таблицею

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Проведення гістологічного дослідження операційного та біопсійного матеріалу І категорії складності (для одного пацієнта)
Код ДК 021:2015: 85110000-3 Послуги лікувальних закладів та супутні послуги
Кількість 100 послуга
Період постачання (не задано)
Проведення гістологічного дослідження операційного та біопсійного матеріалу II категорії складності (для одного пацієнта)
Код ДК 021:2015: 85110000-3 Послуги лікувальних закладів та супутні послуги
Кількість 300 послуга
Період постачання (не задано)
Проведення гістологічного дослідження операційного та біопсійного матеріалу ІІІ категорії складності (для одного пацієнта)
Код ДК 021:2015: 85110000-3 Послуги лікувальних закладів та супутні послуги
Кількість 250 послуга
Період постачання (не задано)
Проведення гістологічного дослідження операційного та біопсійного матеріалу IV категорії складності (для одного пацієнта)
Код ДК 021:2015: 85110000-3 Послуги лікувальних закладів та супутні послуги
Кількість 20 послуга
Період постачання (не задано)
Проведення гістологічного дослідження операційного та біопсійного матеріалу для експрес дослідження протягом однієї доби (для одного пацієнта)
Код ДК 021:2015: 85110000-3 Послуги лікувальних закладів та супутні послуги
Кількість 10 послуга
Період постачання (не задано)

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Сума
ДжерелоІнше
ОписКошти Національної служби здоров'я України
Сума540 000.00 UAH