-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
45220000-5 – Інженерні та будівельні роботи (Капітальний ремонт (заміна вікон та дверей) Вараської гімназії Вараської міської ради за адресою: 34400, Рівненська область, м. Вараш, вул. м-н Вараш, 37)
Тендер Prozorro UA-2018-07-23-000758-a
Завершена
1 862 157.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 1% або 18 621.57 UAH
мін. крок: 1% або 18 621.57 UAH
Номер:
6e34a27b81734d298a7f0e7815b66e2f
Внутрішній номер закупівлі:
2312374
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2018-07-23-000758-a
Замовник:
Управління освіти виконавчого комітету Вараської міської ради
×
-
Код ЄДРПОУ:
04590731
-
Адреса:
34400, Україна, Рівненська область, Вараш, м-н. Вараш,41
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Бондар Людмила Анатоліївна +380363623263 kuznosvitagcgo@meta.ua http://varashosvita.rv.ua/
Класифікатор ДК 021:2015:
45220000-5 Інженерні та будівельні роботиАналіз за цим CPV
Очікувана вартість:
1 862 157.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону:
18 621.57 UAH
Період уточнення:
23.07.2018 19:09 - 30.07.2018 19:14
Період прийому пропозицій:
23.07.2018 19:09 - 09.08.2018 19:14
Аукціон:
10.08.2018 15:12 - 10.08.2018 15:39
Період кваліфікації:
10.08.2018 15:39 - 14.08.2018 10:09
Період завантаження договору:
10.08.2018 15:39 - 30.08.2018 15:39
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
45220000-5 – Інженерні та будівельні роботи (Капітальний ремонт (заміна вікон та дверей) Вараської гімназії Вараської міської ради за адресою: 34400, Рівненська область, м. Вараш, вул. м-н Вараш, 37)
Кількість
1 роботи
Період постачання
до 30.09.2018
Результати торгів
Учасник
Початкова пропозиція
Підсумкова пропозиція
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ДОЦ УБ РАЕС"
Оскарження: 10.08.2018 15:39 - 25.08.2018 00:00
×
-
Код ЄДРПОУ:
33467111
-
Контактна особа:
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ДОЦ УБ РАЕС" +380673604935 ykoldun@yandex.ru
-
Адреса:
Україна, 34400, Рівненська обл., місто Кузнецовськ, ПРОМЗОНА, будинок 55
Оскарження: 10.08.2018 15:39 - 25.08.2018 00:00
Початкова пропозиція
1 439 958.65 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
1 439 958.65 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
14.08.2018 10:09
Документи
52
Скарги
0
Товариство з обмеженою відповідальністю "РІВНЕБУДКОНСАЛТ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
41602796
-
Контактна особа:
Ревич Олександр 380980664552, 380980664552 rivnebudconsult@i.ua
-
Адреса:
33018, Україна, Рівненська область, Рівне, вулиця Курчатова 1, офіс 215
Початкова пропозиція
1 498 790.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
1 478 000.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Не розглядався
Документи
3
Скарги
0
ТОВ "КБК РУБІКОН"
×
-
Код ЄДРПОУ:
38710018
-
Контактна особа:
Кутинець Наталія Федорівна +380677820646 N.kutinets@ukr.net
-
Адреса:
34400, Україна, Рівненська область, Кузнецовськ, м-н Незалежності, буд.4А
Початкова пропозиція
1 539 003.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
1 498 500.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Не розглядався
Документи
28
Скарги
0
Контракти
Номер:
547177f401564e078e4707ba01d10cc3
Ідентифікатор договору:
UA-2018-07-23-000758-a-c1
Постачальник:
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ДОЦ УБ РАЕС"
×
-
Код ЄДРПОУ:
33467111
-
Контактна особа:
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ДОЦ УБ РАЕС" +380673604935 ykoldun@yandex.ru
-
Адреса:
Україна, 34400, Рівненська обл., місто Кузнецовськ, ПРОМЗОНА, будинок 55
Номер договору:
192
Сума договору:
1 439 958.65 UAH з ПДВ
Сума договору:
0.00 UAH без ПДВ
Період дії договору:
28.08.2018 00:00 - 29.12.2018 23:59
Дата підписання:
28.08.2018 00:00
Статус:
Підписаний