-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
45220000-5 – Інженерні та будівельні роботи (Капітальний ремонт (заміна вікон та дверей) Вараської гімназії Вараської міської ради за адресою: 34400, Рівненська область, м. Вараш, вул. м-н Вараш, 37)
Тендер Prozorro UA-2018-07-23-000758-a
Завершена
1 862 157.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 1% або 18 621.57 UAH
мін. крок: 1% або 18 621.57 UAH
Період уточнення:
23.07.2018 19:09 - 30.07.2018 19:14
Звернень немає. Звернення не може бути заданим