• Відкриті торги
  • КЕП

45220000-5 – Інженерні та будівельні роботи (Капітальний ремонт (заміна вікон та дверей) Вараської гімназії Вараської міської ради за адресою: 34400, Рівненська область, м. Вараш, вул. м-н Вараш, 37)

1 439 958.65 UAH з ПДВ
Номер: 547177f401564e078e4707ba01d10cc3
Ідентифікатор договору: UA-2018-07-23-000758-a-c1
Постачальник: ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "ДОЦ УБ РАЕС"
Класифікатор ДК 021:2015: 45220000-5 Інженерні та будівельні роботиАналіз за цим CPV
Номер договору: 192
Дата підписання: 28.08.2018 00:00
Період дії договору: 28.08.2018 00:00 - 29.12.2018 23:59
Сума договору: 1 439 958.65 UAH з ПДВ (в тому числі ПДВ 1 439 958.65 UAH)

Документи

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
45220000-5 – Інженерні та будівельні роботи (Капітальний ремонт (заміна вікон та дверей) Вараської гімназії Вараської міської ради за адресою: 34400, Рівненська область, м. Вараш, вул. м-н Вараш, 37)
Код ДК 021:2015: 45220000-5 Інженерні та будівельні роботи
Кількість 1 роботи
Період постачання до 30.09.2018
Місце постачання 34400, Україна, Рівненська область, м. Вараш, м-н. Вараш, 37 На карті