• Відкриті торги з особливостями
  • Однолотова
  • КЕП

Поточний ремонт адмінприміщення Тараканівської сільської ради Дубенського району Рівненської області по вул. Львівська, будинок 117 в с. Тараканів Дубенського району Рівненської області

Завершена

590 000.00 UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 2 950.00 UAH
Номер: bad1c4f4ef5847b88aff0f238e199742
Внутрішній номер закупівлі: 23093053
Ідентифікатор закупівлі: UA-2024-10-31-011195-a   
Замовник: Тараканівська сільська рада
Контактна особа: Падик Оксана Володимирівна +380365651224 ek.tarakaniv@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015: 45450000-6 Інші завершальні будівельні роботиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі: Послуги
Очікувана вартість: 590 000.00 UAH з ПДВ
Період уточнення: 31.10.2024 16:33 - 05.11.2024 00:00
Період прийому пропозицій: 31.10.2024 16:33 - 08.11.2024 00:00
Період кваліфікації: 08.11.2024 00:00 - 08.11.2024 11:11
Період завантаження договору: 14.11.2024 00:00 - 24.11.2024 00:00

Тендерна документація до лоту 1

  • Лот №1 ₴590 000.00 Поточний ремонт адмінприміщення Тараканівської сільської ради Дубенського району Рівненської області по вул. Львівська, будинок 117 в с. Тараканів Дубенського району Рівненської області