• Відкриті торги з особливостями
  • КЕП

Поточний ремонт адмінприміщення Тараканівської сільської ради Дубенського району Рівненської області по вул. Львівська, будинок 117 в с. Тараканів Дубенського району Рівненської області

Оголошено тендер

590 000.00 UAH
Номер: a8b8bbd23956420eb298bae13fc04c7c
Ідентифікатор плану: UA-P-2024-10-31-012827-a
Тип процедури: Відкриті торги з особливостями
Закупівельник: Тараканівська сільська рада
Замовник: Тараканівська сільська рада
Очікувана вартість: 590 000.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: Поточний ремонт адмінприміщення Тараканівської сільської ради Дубенського району Рівненської області по вул. Львівська, будинок 117 в с. Тараканів Дубенського району Рівненської області
Річний план закупівлі на: 2024
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Жовтень 2024
Класифікатор ДК 021:2015: 45450000-6 Інші завершальні будівельні роботи
КЕКВ: 2240 Оплата послуг (крім комунальних)
Дата опублікування: 31.10.2024 16:00

Документи

  Відобразити таблицею

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Поточний ремонт адмінприміщення Тараканівської сільської ради Дубенського району Рівненської області по вул. Львівська, будинок 117 в с. Тараканів Дубенського району Рівненської області
Код ДК 021:2015: 45450000-6 Інші завершальні будівельні роботи
Кількість 1 послуга
Період постачання до 31.12.2024

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Сума590 000.00 UAH