-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Поточний ремонт адмінприміщення Тараканівської сільської ради Дубенського району Рівненської області по вул. Львівська, будинок 117 в с. Тараканів Дубенського району Рівненської області
Тендер Prozorro UA-2024-10-31-011195-a
Завершена
590 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 2 950.00 UAH
мін. крок: 0.5% або 2 950.00 UAH
Період оскарження:
31.10.2024 16:33 - 05.11.2024 00:00
Нічого не знайдено.