-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
ДК 021:2015 43810000-4 Деревообробне обладнання (САМОХІДНИЙ ПОДРІБНЮВАЧ ПНІВ)
Тендер Prozorro UA-2024-10-28-011087-a
Завершена
1 823 875.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 9 119.38 UAH
мін. крок: 0.5% або 9 119.38 UAH
Номер:
0038bda001cb47dbaa8144ceaf119275
Внутрішній номер закупівлі:
23047170
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2024-10-28-011087-a
Замовник:
КОМУНАЛЬНЕ РЕМОНТНО-БУДІВЕЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ЗЕЛЕНБУД"
×
-
Код ЄДРПОУ:
05398390
-
Адреса:
69063, Україна, Запорізька область, м. Запоріжжя, вул. Базарна, буд. 7
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Іван Шекун +380443515133 shekun.tender@gmail.com https://zelenbud.zp.ua/
Класифікатор ДК 021:2015:
43810000-4 Деревообробне обладнанняАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
1 823 875.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
28.10.2024 15:24 - 02.11.2024 00:00
Період прийому пропозицій:
28.10.2024 15:24 - 05.11.2024 00:00
Період кваліфікації:
05.11.2024 00:00 - 06.11.2024 13:04
Період завантаження договору:
12.11.2024 00:00 - 22.11.2024 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴1 823 875.00 ДК 021:2015 43810000-4 Деревообробне обладнання (САМОХІДНИЙ ПОДРІБНЮВАЧ ПНІВ)