• Відкриті торги з особливостями
  • КЕП

ДК 021:2015 43810000-4 Деревообробне обладнання (САМОХІДНИЙ ПОДРІБНЮВАЧ ПНІВ)

Оголошено тендер

1 823 875.00 UAH
Номер: 31620144737941d6a44ba132c19c4b8e
Ідентифікатор плану: UA-P-2024-10-28-013375-a
Тип процедури: Відкриті торги з особливостями
Закупівельник: КОМУНАЛЬНЕ РЕМОНТНО-БУДІВЕЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ЗЕЛЕНБУД"
Замовник: КОМУНАЛЬНЕ РЕМОНТНО-БУДІВЕЛЬНЕ ПІДПРИЄМСТВО "ЗЕЛЕНБУД"
Очікувана вартість: 1 823 875.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: ДК 021:2015 43810000-4 Деревообробне обладнання (САМОХІДНИЙ ПОДРІБНЮВАЧ ПНІВ)
Річний план закупівлі на: 2024
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Жовтень 2024
Класифікатор ДК 021:2015: 43810000-4 Деревообробне обладнання
КЕКВ: 3210 Капітальні трансферти підприємствам (установам, організаціям)
Дата опублікування: 28.10.2024 15:16

Документи

  Відобразити таблицею

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Сума1 823 875.00 UAH