-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Комплекти мультимедійного обладнання
Тендер Prozorro UA-2024-10-22-015742-a
Завершена
1 107 464.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 5 537.32 UAH
мін. крок: 0.5% або 5 537.32 UAH
Номер:
2b1b65161e1048678a6de0b4e453e593
Внутрішній номер закупівлі:
22983514
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2024-10-22-015742-a
Замовник:
Відділ освіти, культури, розвитку туризму, молоді та спорту Красненської селищної ради Золочівського району Львівської області
×
-
Код ЄДРПОУ:
43971485
-
Адреса:
80560, Україна, Львівська область, селище міського типу Красне, вул.Франка І., будинок 2а
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Ільницька Олена Іванівна 380981342113 dep.edu_krasne@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
32320000-2 Телевізійне й аудіовізуальне обладнанняАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
1 107 464.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
22.10.2024 18:14 - 27.10.2024 00:00
Період прийому пропозицій:
22.10.2024 18:14 - 30.10.2024 01:00
Період кваліфікації:
30.10.2024 01:00 - 01.11.2024 16:41
Період завантаження договору:
07.11.2024 00:00 - 17.11.2024 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴1 107 464.00 Комплекти мультимедійного обладнання