-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Комплекти мультимедійного обладнання
Оголошено тендер
1 107 464.00
UAH
Номер:
31f15b713c6b4dfcafb0f1de51f29055
Ідентифікатор плану:
UA-P-2024-10-22-019664-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
Відділ освіти, культури, розвитку туризму, молоді та спорту Красненської селищної ради Золочівського району Львівської області
×
-
Код ЄДРПОУ:
43971485
-
Адреса:
80560, Україна, Львівська область, селище міського типу Красне, вул.Франка І., будинок 2а
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
Відділ освіти, культури, розвитку туризму, молоді та спорту Красненської селищної ради Золочівського району Львівської області
×
-
Код ЄДРПОУ:
43971485
-
Адреса:
80560, Україна, Львівська область, селище міського типу Красне, вул.Франка І., будинок 2а
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
1 107 464.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Комплекти мультимедійного обладнання
Річний план закупівлі на:
2024
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Жовтень 2024
Класифікатор ДК 021:2015:
32320000-2 Телевізійне й аудіовізуальне обладнання
КЕКВ:
3110 Придбання обладнання і предметів довгострокового користування
Дата опублікування:
22.10.2024 17:25
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоДержавний бюджет України
Опис
Сума996 464.00 UAH
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Сума111 000.00 UAH