-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Послуги з монтажу системи блискавкозахисту споруд Ліцею "Самара" за адресою: Дніпропетровська область, м.Новомосковськ, вул.Шевченка, 8
Тендер Prozorro UA-2024-10-17-010877-a
Завершена
205 179.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 1 025.90 UAH
мін. крок: 0.5% або 1 025.90 UAH
Номер:
6075c9f054504271a4221e0af580a065
Внутрішній номер закупівлі:
22930034
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2024-10-17-010877-a
Замовник:
Ліцей "Самара" міста Новомосковська
×
-
Код ЄДРПОУ:
25537043
-
Адреса:
51200, Україна, Дніпропетровська область, м. Новомосковськ, вул. Шевченка, буд. 8
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Лариса Федорченко +380674751528 litzejsamara@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015:
45310000-3 Електромонтажні роботиАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Послуги
Очікувана вартість:
205 179.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
17.10.2024 15:25 - 24.10.2024 00:00
Період прийому пропозицій:
17.10.2024 15:25 - 27.10.2024 00:00
Період кваліфікації:
27.10.2024 00:00 - 28.10.2024 10:30
Період завантаження договору:
03.11.2024 00:00 - 13.11.2024 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴205 179.00 Послуги з монтажу системи блискавкозахисту споруд Ліцею "Самара" за адресою: Дніпропетровська область, м.Новомосковськ, вул.Шевченка, 8