-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Послуги з монтажу системи блискавкозахисту споруд Ліцею "Самара" за адресою: Дніпропетровська область, м.Новомосковськ, вул.Шевченка, 8"
Оголошено тендер
205 179.00
UAH
Номер:
0aa1ad31d10e47c3b1bac259eefe531b
Ідентифікатор плану:
UA-P-2024-10-17-012739-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
Ліцей "Самара" міста Новомосковська
×
-
Код ЄДРПОУ:
25537043
-
Адреса:
51200, Україна, Дніпропетровська область, м. Новомосковськ, вул. Шевченка, буд. 8
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
Ліцей "Самара" міста Новомосковська
×
-
Код ЄДРПОУ:
25537043
-
Адреса:
51200, Україна, Дніпропетровська область, м. Новомосковськ, вул. Шевченка, буд. 8
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
205 179.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Послуги з монтажу системи блискавкозахисту споруд Ліцею "Самара" за адресою: Дніпропетровська область, м.Новомосковськ, вул.Шевченка, 8"
Річний план закупівлі на:
2024
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Жовтень 2024
Класифікатор ДК 021:2015:
45310000-3 Електромонтажні роботи
КЕКВ:
2240 Оплата послуг (крім комунальних)
Дата опублікування:
17.10.2024 14:38
Історія обґрунтування:
×
-
Опис обґрунтування:
Обгрунтування технічних, якісних характеристик предмета закупівлі, розміру бюджетного призначення. З метою створення безпечних умов навчання Ліцеї «Самара» потребує встановлення системи блискавкозахисту. Обгрунтування технічних, якісних характеристик: Під час виконання робіт (надання послуг) дотримуватися вимог чинного законодавства та нормативних документів з охорони праці, пожежної безпеки та: - ДСТУ EN 62305-1:2012 Захист від блискавки. Частина 1. Загальні принципи (EN 62305-1:2011, IDT). - ДСТУ IEC 62305-2:2012 Захист від блискавки. Частина 2. Керування ризиками (IEC 62305-2:2010, IDT). - ДСТУ EN 62305-3:2021 Блискавкозахист. Частина 3. Фізичні пошкодження будівель (споруд) та небезпека для життя (EN 62305-3:2011, IDТ; ІЕС 62305-3:2010, MOD). - ДСТУ EN 62305-4:2012 Захист від блискавки. Частина 4. Електричні та електронні системи, розташовані в будинках і спорудах (EN 62305-4:2011, IDT). Підрядник виконує усі види робіт відповідно до технічного завдання та вимог чинного законодавства. Обгрунтування бюджетного призначення: На закупівлю послуги з монтажу системи блискавкозахисту споруд Ліцею «Самара» за адресою:Дніпропетровська область, м. Новомосковськ, вул. Шевченка,8» виділено коштів відповідно кошторису на 2024 рік 205179,00грн. Уповноважена особа Лариса ФЕДОРЧЕНКО
-
Дата публікації:
17.10.2024 15:24
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Сума205 179.00 UAH