-
Відкриті торги з публікацією англійською мовою
-
Безлотова
-
КЕП
Огляд проміжної фінансової звітності ДП "НАЕК "Енергоатом" за 9 місяців 2018 року та аудиторська перевірка річної фінансової звітності ДП "НАЕК "Енергоатом" за 2018 рік
Тендер Prozorro UA-2018-06-07-000469-b
Завершена
5 000 000.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 1% або 50 000.00 UAH
мін. крок: 1% або 50 000.00 UAH
Номер:
9baa145d5b8c412f9c57b1df8a9e014d
Внутрішній номер закупівлі:
2290335
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2018-06-07-000469-b
Замовник:
ДЕРЖАВНЕ ПІДПРИЄМСТВО "НАЦІОНАЛЬНА АТОМНА ЕНЕРГОГЕНЕРУЮЧА КОМПАНІЯ "ЕНЕРГОАТОМ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
24584661
-
Адреса:
01032, Україна, Київська обл., Київ, м. Київ-32, вул. Жилянська, 108
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Контактна особа:
Боклан Тетяна Іванівна +380442069768 tender-naek@direkcy.atom.gov.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
79210000-9 Бухгалтерські та аудиторські послугиАналіз за цим CPV
Очікувана вартість:
5 000 000.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону:
50 000.00 UAH
Період уточнення:
07.06.2018 15:00 - 29.06.2018 11:00
Період прийому пропозицій:
07.06.2018 15:00 - 09.07.2018 11:00
Період прекваліфікації:
09.07.2018 11:03 - 31.07.2018 00:00
Аукціон:
31.07.2018 15:35 - 31.07.2018 15:56
Період кваліфікації:
31.07.2018 15:56 - 31.07.2018 16:48
Період завантаження договору:
31.07.2018 15:56 - 20.08.2018 15:56
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Огляд проміжної фінансової звітності ДП "НАЕК "Енергоатом" за 9 місяців 2018 року та аудиторська перевірка річної фінансової звітності ДП "НАЕК "Енергоатом" за 2018 рік
Кількість
1 послуга
Період постачання
до 31.05.2019
Результати торгів
Учасник
Початкова / Кінцева пропозиція
Результати прекваліфікації
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "БДО"
Оскарження: 31.07.2018 15:56 - 11.08.2018 00:00
×
-
Код ЄДРПОУ:
20197074
-
Контактна особа:
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "БДО" +380973610004 gjariomenko@bdo.ua http://bdo.com.ua
-
Адреса:
49000, Україна, Дніпропетровська обл., Дніпро, ВУЛИЦЯ СЄРОВА, будинок 4
Оскарження: 31.07.2018 15:56 - 11.08.2018 00:00
Початкова пропозиція
4 860 000.00 UAH з ПДВ /
4 170 000.00 UAH з ПДВ
4 170 000.00 UAH з ПДВ
Документи
15
Скарги
0
ТОВ "БЕЙКЕР ТІЛЛІ УКРАЇНА"
×
-
Код ЄДРПОУ:
30373906
-
Контактна особа:
Галина Христіанінова +380442841865 tendery@bakertilly.ua
-
Адреса:
03680, Україна, Київська область, Київ, вул. Фізкультури, 28
Початкова пропозиція
4 200 000.00 UAH з ПДВ /
4 200 000.00 UAH з ПДВ
4 200 000.00 UAH з ПДВ
Результати прекваліфікації
Прийнято
25.07.2018 14:21
Результати кваліфікації
Не розглядався
Документи
8
Скарги
0
Контракти
Номер:
0ec67c2c67894eeabc2ee9e67d8d30ed
Ідентифікатор договору:
UA-2018-06-07-000469-b-b1
Постачальник:
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "БДО"
×
-
Код ЄДРПОУ:
20197074
-
Контактна особа:
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "БДО" +380973610004 gjariomenko@bdo.ua http://bdo.com.ua
-
Адреса:
49000, Україна, Дніпропетровська обл., Дніпро, ВУЛИЦЯ СЄРОВА, будинок 4
Номер договору:
37-015-01-18-00904
Сума договору:
4 170 000.00 UAH з ПДВ
Сума договору:
3 475 000.00 UAH без ПДВ
Період дії договору:
до 31.12.2019 00:00
Дата підписання:
20.08.2018 00:00
Статус:
Виконаний