-
Відкриті торги з публікацією англійською мовою
-
КЕП
Огляд проміжної фінансової звітності ДП "НАЕК "Енергоатом" за 9 місяців 2018 року та аудиторська перевірка річної фінансової звітності ДП "НАЕК "Енергоатом" за 2018 рік
4 170 000.00
UAH з ПДВ
Номер:
0ec67c2c67894eeabc2ee9e67d8d30ed
Ідентифікатор договору:
UA-2018-06-07-000469-b-b1
Замовник:
ДЕРЖАВНЕ ПІДПРИЄМСТВО "НАЦІОНАЛЬНА АТОМНА ЕНЕРГОГЕНЕРУЮЧА КОМПАНІЯ "ЕНЕРГОАТОМ"
×
-
Код ЄДРПОУ:
24584661
-
Контактна особа:
Боклан Тетяна Іванівна +380442069768 tender-naek@direkcy.atom.gov.ua
-
Адреса:
01032, Україна, Київська обл., Київ, м. Київ-32, вул. Жилянська, 108
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Постачальник:
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "БДО"
×
-
Код ЄДРПОУ:
20197074
-
Контактна особа:
ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "БДО" +380973610004 gjariomenko@bdo.ua http://bdo.com.ua
-
Адреса:
49000, Україна, Дніпропетровська обл., Дніпро, ВУЛИЦЯ СЄРОВА, будинок 4
Класифікатор ДК 021:2015:
79210000-9 Бухгалтерські та аудиторські послугиАналіз за цим CPV
Номер договору:
37-015-01-18-00904
Дата підписання:
20.08.2018 00:00
Період дії договору:
до 31.12.2019 00:00
Сума договору:
4 170 000.00 UAH з ПДВ (в тому числі ПДВ 695 000.00 UAH)
Оплачено:
4 170 000.00 UAH з ПДВ (в тому числі ПДВ 695 000.00 UAH)
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Огляд проміжної фінансової звітності ДП "НАЕК "Енергоатом" за 9 місяців 2018 року та аудиторська перевірка річної фінансової звітності ДП "НАЕК "Енергоатом" за 2018 рік
Кількість
1 послуга
Період постачання
до 31.05.2019