-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Обладнання для забезпечення якісної, сучасної та доступної загальної середньої освіти «Нова українська школа», згідно з "Єдиний закупівельний словник" – ДК 021:2015: 32320000-2 Телевезійне і аудіовізуальне обладнання
Тендер Prozorro UA-2024-10-11-012509-a
Юридичні особи, які є підприємствами, установами, організаціями та їх об’єднання, які забезпечують потреби держави або територіальної громади
Завершена
526 140.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 1% або 5 261.40 UAH
мін. крок: 1% або 5 261.40 UAH
Номер:
499f70525e7542d2a9ad09f8f54d25c3
Внутрішній номер закупівлі:
22870261
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2024-10-11-012509-a
Замовник:
КОМУНАЛЬНИЙ ЗАКЛАД "ЗАПОРІЗЬКА СПЕЦІАЛІЗОВАНА ШКОЛА -ІНТЕРНАТ ІІ - ІІІ СТУПЕНІВ "СІЧОВИЙ КОЛЕГІУМ" ЗАПОРІЗЬКОЇ ОБАСНОЇ РАДИ
×
-
Код ЄДРПОУ:
20520233
-
Адреса:
69097, Україна, Запорізька область, місто Запоріжжя, проспект Ювілейний, 19
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Окселенко Марина Олександрівна +380968612261 mokselenko@gmail.com
Класифікатор ДК 021:2015:
32320000-2 Телевізійне й аудіовізуальне обладнанняАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
526 140.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
11.10.2024 16:18 - 16.10.2024 00:00
Період прийому пропозицій:
11.10.2024 16:18 - 19.10.2024 00:00
Період кваліфікації:
19.10.2024 00:00 - 21.10.2024 12:02
Період завантаження договору:
27.10.2024 00:00 - 06.11.2024 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴526 140.00 Комплект мультимедійного обладнання