-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Обладнання для забезпечення якісної, сучасної та доступної загальної середньої освіти «Нова українська школа», згідно з "Єдиний закупівельний словник" – ДК 021:2015: 32320000-2 Телевезійне і аудіовізуальне обладнання
Тендер Prozorro UA-2024-10-11-012509-a
Юридичні особи, які є підприємствами, установами, організаціями та їх об’єднання, які забезпечують потреби держави або територіальної громади
Завершена
526 140.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 1% або 5 261.40 UAH
мін. крок: 1% або 5 261.40 UAH
Період оскарження:
11.10.2024 16:18 - 16.10.2024 00:00
Нічого не знайдено.