-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Обладнання для забезпечення якісної, сучасної та доступної загальної середньої освіти «Нова українська школа», згідно з "Єдиний закупівельний словник" – ДК 021:2015: 32320000-2 Телевезійне і аудіовізуальне обладнання
Оголошено тендер
526 140.00
UAH
Номер:
4757b60ba3b647f49b6cf6b950931c38
Ідентифікатор плану:
UA-P-2024-10-11-013483-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
КОМУНАЛЬНИЙ ЗАКЛАД "ЗАПОРІЗЬКА СПЕЦІАЛІЗОВАНА ШКОЛА -ІНТЕРНАТ ІІ - ІІІ СТУПЕНІВ "СІЧОВИЙ КОЛЕГІУМ" ЗАПОРІЗЬКОЇ ОБАСНОЇ РАДИ
×
-
Код ЄДРПОУ:
20520233
-
Адреса:
69097, Україна, Запорізька область, місто Запоріжжя, проспект Ювілейний, 19
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
КОМУНАЛЬНИЙ ЗАКЛАД "ЗАПОРІЗЬКА СПЕЦІАЛІЗОВАНА ШКОЛА -ІНТЕРНАТ ІІ - ІІІ СТУПЕНІВ "СІЧОВИЙ КОЛЕГІУМ" ЗАПОРІЗЬКОЇ ОБАСНОЇ РАДИ
×
-
Код ЄДРПОУ:
20520233
-
Адреса:
69097, Україна, Запорізька область, місто Запоріжжя, проспект Ювілейний, 19
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
526 140.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Обладнання для забезпечення якісної, сучасної та доступної загальної середньої освіти «Нова українська школа», згідно з "Єдиний закупівельний словник" – ДК 021:2015: 32320000-2 Телевезійне і аудіовізуальне обладнання
Примітки:
Юридичні особи, які є підприємствами, установами, організаціями та їх об’єднання, які забезпечують потреби держави або територіальної громади
Річний план закупівлі на:
2024
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Жовтень 2024
Класифікатор ДК 021:2015:
32320000-2 Телевізійне й аудіовізуальне обладнання
КЕКВ:
3110 Придбання обладнання і предметів довгострокового користування
Дата опублікування:
11.10.2024 15:26
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
ОписРозрахунок за поставлену партію товару здійснюється протягом 10 (десяти) календарних днів з дати поставки замовленої партії товару належної якості на підставі видаткової накладної.
Сума526 140.00 UAH