-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
- 1
Код ДК 021:2015 –44510000-8 Знаряддя (Комплект інструменту для монтажу та експлуатації КЛ)
Тендер Prozorro UA-2024-09-20-008477-a
Джерело фінансування закупівлі: кошти інвестиційної програми; Інформація про прийняття чи неприйняття Замовником до розгляду тендерної пропозиції, ціна якої є вищою ніж очікувана вартість предмета закупівлі: неприйняття до розгляду
Торги не відбулися
830 064.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 1% або 8 300.64 UAH
мін. крок: 1% або 8 300.64 UAH
Номер:
1bebfe5487584c91a3cdf277f8bd4d26
Внутрішній номер закупівлі:
22656104
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2024-09-20-008477-a
Замовник:
ПУБЛІЧНЕ АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО "ЗАПОРІЖЖЯОБЛЕНЕРГО"
×
-
Код ЄДРПОУ:
00130926
-
Адреса:
69035, Україна, Запорізька область, ЗАПОРІЖЖЯ, ВУЛИЦЯ СТАЛЕВАРІВ, будинок 14
-
Категорія:
Юридична особа, яка здійснює діяльність в одній або декількох окремих сферах господарювання
Контактна особа:
Дятченко Ганна Олександрівна 380501005404 A.Djatchenko@zoe.com.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
44510000-8 ЗнаряддяАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
830 064.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
20.09.2024 14:12 - 29.09.2024 00:00
Період прийому пропозицій:
20.09.2024 14:12 - 02.10.2024 10:00
Період кваліфікації:
02.10.2024 10:00 - 10.10.2024 09:05
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴830 064.00 Комплект інструменту для монтажу та експлуатації КЛ