• Відкриті торги з особливостями
  • КЕП

Код ДК 021:2015 –44510000-8Знаряддя (Комплект інструменту для монтажу та експлуатації КЛ)

Оголошено тендер

830 064.00 UAH
Номер: 752181fd991543af8de48b081bfaeea1
Ідентифікатор плану: UA-P-2024-09-20-010080-a
Тип процедури: Відкриті торги з особливостями
Закупівельник: ПУБЛІЧНЕ АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО "ЗАПОРІЖЖЯОБЛЕНЕРГО"
Замовник: ПУБЛІЧНЕ АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО "ЗАПОРІЖЖЯОБЛЕНЕРГО"
Очікувана вартість: 830 064.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: Код ДК 021:2015 –44510000-8Знаряддя (Комплект інструменту для монтажу та експлуатації КЛ)
Річний план закупівлі на: 2024
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Вересень 2024
Класифікатор ДК 021:2015: 44510000-8 Знаряддя
Дата опублікування: 20.09.2024 13:42

Документи

  Відобразити таблицею

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Сума
ДжерелоІнше
ОписІнвестиційна програма
Сума830 064.00 UAH