-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
- 1
Код ДК 021:2015 –44510000-8 Знаряддя (Комплект інструменту для монтажу та експлуатації КЛ)
Тендер Prozorro UA-2024-09-20-008477-a
Джерело фінансування закупівлі: кошти інвестиційної програми; Інформація про прийняття чи неприйняття Замовником до розгляду тендерної пропозиції, ціна якої є вищою ніж очікувана вартість предмета закупівлі: неприйняття до розгляду
Торги не відбулися
830 064.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 1% або 8 300.64 UAH
мін. крок: 1% або 8 300.64 UAH
Період оскарження:
20.09.2024 14:12 - 29.09.2024 00:00
Нічого не знайдено.