• Відкриті торги
  • Безлотова
  • КЕП

Навчальний комп’ютерний комплекс, мультимедійне обладнання, інтерактивні комплекси, обладнання для кабінетів фізики, хімії, біології, початкової школи

ДК 021:2015 - 30230000-0 Комп’ютерне обладнання (Навчальний комп’ютерний комплекс, мультимедійне обладнання, інтерактивні комплекси, обладнання для кабінетів фізики, хімії, біології, початкової школи)

Завершена

1 552 458.00 UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 7 762.29 UAH
Номер: 9d91c94d50924819923283acf0c68987
Внутрішній номер закупівлі: 2262008
Ідентифікатор закупівлі: UA-2018-07-06-000388-b   
Замовник: КОМУНАЛЬНИЙ ЗАКЛАД "НАВЧАЛЬНО-ВИХОВНИЙ КОМПЛЕКС "ОСНОВА" ПРЕОБРАЖЕНСЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ ОРІХІВСЬКОГО РАЙОНУ ЗАПОРІЗЬКОЇ ОБЛАСТІ
Контактна особа: Дяченко Марія +380614141216 BUHPNVK@GMAIL.COM
Класифікатор ДК 021:2015: 30230000-0 Комп’ютерне обладнанняАналіз за цим CPV
Очікувана вартість: 1 552 458.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону: 7 762.29 UAH
Період уточнення: 06.07.2018 14:28 - 13.07.2018 00:00
Період прийому пропозицій: 06.07.2018 14:28 - 23.07.2018 00:00
Аукціон: 23.07.2018 14:39 - 23.07.2018 15:00
Період кваліфікації: 23.07.2018 15:00 - 27.07.2018 14:19
Період завантаження договору: 23.07.2018 15:00 - 12.08.2018 15:00

Тендерна документація

Номенклатура

Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Навчальний комп’ютерний комплекс, мультимедійне обладнання, інтерактивні комплекси, обладнання для кабінетів фізики, хімії, біології, початкової школи
Код ДК 021:2015: 30230000-0 Комп’ютерне обладнання
Кількість 8 комплект
Період постачання до 01.10.2018
Місце постачання Україна, Відповідно до документації На карті

Результати торгів

Учасник
Початкова пропозиція
Підсумкова пропозиція
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ФОП СЕРГЕЄВА ТЕТЯНА ВАСИЛІВНА

Оскарження: 23.07.2018 15:00 - 07.08.2018 00:00
Початкова пропозиція 1 552 016.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
1 544 253.71 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
27.07.2018 14:19
Документи 10
Скарги 0
ФОП Котович Володимир Миколайович
Початкова пропозиція 1 549 340.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
1 549 340.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Не розглядався
Документи 5
Скарги 0

Контракти

Номер: eb945066ebbf4dbf8b669018add7ac5e
Ідентифікатор договору: UA-2018-07-06-000388-b-c1
Постачальник: ФОП СЕРГЕЄВА ТЕТЯНА ВАСИЛІВНА
Номер договору: 44
Сума договору: 1 544 253.71 UAH з ПДВ
Сума договору: 0.00 UAH без ПДВ
Період дії договору: до 31.12.2018 00:00
Дата підписання: 10.08.2018 00:00
Статус:
Підписаний
pdf
Договір 10.08.2018.pdf
p7s
sign.p7s