-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
Навчальний комп’ютерний комплекс, мультимедійне обладнання, інтерактивні комплекси, обладнання для кабінетів фізики, хімії, біології, початкової школи
Тендер Prozorro UA-2018-07-06-000388-b
ДК 021:2015 - 30230000-0 Комп’ютерне обладнання (Навчальний комп’ютерний комплекс, мультимедійне обладнання, інтерактивні комплекси, обладнання для кабінетів фізики, хімії, біології, початкової школи)
Завершена
1 552 458.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 7 762.29 UAH
мін. крок: 0.5% або 7 762.29 UAH
Період уточнення:
06.07.2018 14:28 - 13.07.2018 00:00
Звернень немає. Звернення не може бути заданим