-
Відкриті торги
-
КЕП
Навчальний комп’ютерний комплекс, мультимедійне обладнання, інтерактивні комплекси, обладнання для кабінетів фізики, хімії, біології, початкової школи
ДК 021:2015 - 30230000-0 Комп’ютерне обладнання (Навчальний комп’ютерний комплекс, мультимедійне обладнання, інтерактивні комплекси, обладнання для кабінетів фізики, хімії, біології, початкової школи)
1 544 253.71
UAH з ПДВ
Номер:
eb945066ebbf4dbf8b669018add7ac5e
Ідентифікатор договору:
UA-2018-07-06-000388-b-c1
Постачальник:
ФОП СЕРГЕЄВА ТЕТЯНА ВАСИЛІВНА
×
-
Код ЄДРПОУ:
2724511184
-
Контактна особа:
СЕРГЕЄВА ТЕТЯНА ВАСИЛІВНА +380970669485 sergeevatv@meta.ua
-
Адреса:
03186, Україна, м. Київ, Київ, ВУЛИЦЯ АВІАКОНСТРУКТОРА АНТОНОВА, БУДИНОК 4, КОРПУС 1, КВАРТИРА 97
Класифікатор ДК 021:2015:
30230000-0 Комп’ютерне обладнанняАналіз за цим CPV
Опис:
ДК 021:2015 - 30230000-0 Комп’ютерне обладнання (Навчальний комп’ютерний комплекс, мультимедійне обладнання, інтерактивні комплекси, обладнання для кабінетів фізики, хімії, біології, початкової школи)
Номер договору:
44
Дата підписання:
10.08.2018 00:00
Період дії договору:
до 31.12.2018 00:00
Сума договору:
1 544 253.71 UAH з ПДВ (в тому числі ПДВ 1 544 253.71 UAH)
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
Навчальний комп’ютерний комплекс, мультимедійне обладнання, інтерактивні комплекси, обладнання для кабінетів фізики, хімії, біології, початкової школи
Кількість
8 комплект
Період постачання
до 01.10.2018