-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
ДК 021-2015 код 37520000-9 Іграшки (ігрове розвиваюче обладнання для дітей з особливими освітніми потребами)
Тендер Prozorro UA-2018-07-06-000533-c
ДК 021-2015 код 37520000-9 Іграшки (ігрове розвиваюче обладнання для дітей з особливими освітніми потребами)
Завершена
525 100.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 2 625.50 UAH
мін. крок: 0.5% або 2 625.50 UAH
Номер:
1c49d213bb8f42d0a0da93ee52947e25
Внутрішній номер закупівлі:
2244370
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2018-07-06-000533-c
Замовник:
Управління освіти Солом'янської районної в місті Києві державної адміністрації
×
-
Код ЄДРПОУ:
37485490
-
Адреса:
03087, Україна, Київ, Київ, вулиця Пітерська, 12
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Толок Анастасія Геннадіївна 380442423706 tolok_n@ukr.net http://2422171.kiev.ua
Класифікатор ДК 021:2015:
37520000-9 ІграшкиАналіз за цим CPV
Очікувана вартість:
525 100.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону:
2 625.50 UAH
Період уточнення:
06.07.2018 11:41 - 13.07.2018 15:00
Період прийому пропозицій:
06.07.2018 11:41 - 23.07.2018 15:00
Аукціон:
24.07.2018 13:47 - 24.07.2018 14:08
Період кваліфікації:
24.07.2018 14:08 - 26.07.2018 15:44
Період завантаження договору:
24.07.2018 14:08 - 13.08.2018 14:08
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
ДК 021-2015 код 37520000-9 Іграшки (ігрове розвиваюче обладнання для дітей з особливими освітніми потребами)
Кількість
495 штуки
Період постачання
до 31.08.2018
Результати торгів
Учасник
Початкова пропозиція
Підсумкова пропозиція
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
Товариство з обмеженою відповідальністю «ВЕМА КІДС»
Оскарження: 24.07.2018 14:08 - 06.08.2018 00:00
×
-
Код ЄДРПОУ:
39831287
-
Контактна особа:
Гуральчук Глеб Ярославович 380442282322, 380442282322 vemakids@gmail.com
-
Адреса:
03150, Україна, Київська область, Київ, вул. Велика Васильківська, буд.114
Оскарження: 24.07.2018 14:08 - 06.08.2018 00:00
Початкова пропозиція
524 980.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
524 980.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
26.07.2018 15:44
Документи
34
Скарги
0
Фізична особа–підприємець Мазуренко Леонід Олексійович
×
-
Код ЄДРПОУ:
2692820590
-
Контактна особа:
Мазуренко Леонід Олексійович 380985375463, 380985375463 fop.mazurenko@gmail.com
-
Адреса:
04060, Україна, місто Київ, Київ, ВУЛИЦЯ ЩУСЄВА, БУДИНОК 44, КВАРТИРА 37
Початкова пропозиція
525 100.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
525 100.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Не розглядався
Документи
15
Скарги
0
Контракти
Номер:
dafdda1777674556a03d49b667cdf6c8
Ідентифікатор договору:
UA-2018-07-06-000533-c-b1
Постачальник:
Товариство з обмеженою відповідальністю «ВЕМА КІДС»
×
-
Код ЄДРПОУ:
39831287
-
Контактна особа:
Гуральчук Глеб Ярославович 380442282322, 380442282322 vemakids@gmail.com
-
Адреса:
03150, Україна, Київська область, Київ, вул. Велика Васильківська, буд.114
Номер договору:
307
Сума договору:
524 980.00 UAH з ПДВ
Сума договору:
0.00 UAH без ПДВ
Період дії договору:
до 31.12.2018 00:00
Дата підписання:
06.08.2018 10:00
Статус:
Підписаний