-
Відкриті торги
-
КЕП
ДК 021-2015 код 37520000-9 Іграшки (ігрове розвиваюче обладнання для дітей з особливими освітніми потребами)
524 980.00
UAH з ПДВ
Номер:
dafdda1777674556a03d49b667cdf6c8
Ідентифікатор договору:
UA-2018-07-06-000533-c-b1
Постачальник:
Товариство з обмеженою відповідальністю «ВЕМА КІДС»
×
-
Код ЄДРПОУ:
39831287
-
Контактна особа:
Гуральчук Глеб Ярославович 380442282322, 380442282322 vemakids@gmail.com
-
Адреса:
03150, Україна, Київська область, Київ, вул. Велика Васильківська, буд.114
Класифікатор ДК 021:2015:
37520000-9 ІграшкиАналіз за цим CPV
Номер договору:
307
Дата підписання:
06.08.2018 10:00
Період дії договору:
до 31.12.2018 00:00
Сума договору:
524 980.00 UAH з ПДВ (в тому числі ПДВ 524 980.00 UAH)
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
ДК 021-2015 код 37520000-9 Іграшки (ігрове розвиваюче обладнання для дітей з особливими освітніми потребами)
Кількість
495 штуки
Період постачання
до 31.08.2018