-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
ДК 021-2015 код 37520000-9 Іграшки (ігрове розвиваюче обладнання для дітей з особливими освітніми потребами)
Тендер Prozorro UA-2018-07-06-000533-c
ДК 021-2015 код 37520000-9 Іграшки (ігрове розвиваюче обладнання для дітей з особливими освітніми потребами)
Завершена
525 100.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 2 625.50 UAH
мін. крок: 0.5% або 2 625.50 UAH
Період уточнення:
06.07.2018 11:41 - 13.07.2018 15:00
Звернень немає. Звернення не може бути заданим