-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
- 2
Здійснення технічного нагляду за виконанням будівельних робіт по об’єкту: «Капітальний ремонт даху житлового будинку за адресою: вулиця Гайдая 14, село Гореничі Бучанського району Київської області»
Тендер Prozorro UA-2024-08-21-008780-a
Завершена
27 134.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 1% або 271.34 UAH
мін. крок: 1% або 271.34 UAH
Номер:
d4fe2df84ffc4f7f9d1b07b5ca963a31
Внутрішній номер закупівлі:
22374200
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2024-08-21-008780-a
Замовник:
ПКГ "Гореничі"
×
-
Код ЄДРПОУ:
23242220
-
Адреса:
08114, Україна, Київська область, с. Гореничі, вул.Соборна, будинок 204
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Наталія Партечко +380973055378 tender23242220@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
71520000-9 Послуги з нагляду за виконанням будівельних робітАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Роботи
Очікувана вартість:
27 134.00 UAH з ПДВ
Період уточнення:
21.08.2024 15:27 - 02.09.2024 00:00
Період прийому пропозицій:
21.08.2024 15:27 - 05.09.2024 00:00
Аукціон:
05.09.2024 12:03 - 05.09.2024 12:38
Період кваліфікації:
05.09.2024 12:38 - 12.09.2024 09:54
Період завантаження договору:
18.09.2024 00:00 - 28.09.2024 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴27 134.00 Здійснення технічного нагляду за виконанням будівельних робіт по об’єкту: «Капітальний ремонт даху житлового будинку за адресою: вулиця Гайдая 14, село Гореничі Бучанського району Київської області»