-
Відкриті торги з особливостями
-
КЕП
Здійснення технічного нагляду за виконанням будівельних робіт по об’єкту: «Капітальний ремонт даху житлового будинку за адресою: вулиця Гайдая 14, село Гореничі Бучанського району Київської області»
Оголошено тендер
27 134.00
UAH
Номер:
feddaa474e2d4f3d8e3265d2896f81bc
Ідентифікатор плану:
UA-P-2024-08-21-010019-a
Тип процедури:
Відкриті торги з особливостями
Закупівельник:
ПКГ "Гореничі"
×
-
Код ЄДРПОУ:
23242220
-
Адреса:
08114, Україна, Київська область, с. Гореничі, вул.Соборна, будинок 204
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Замовник:
ПКГ "Гореничі"
×
-
Код ЄДРПОУ:
23242220
-
Адреса:
08114, Україна, Київська область, с. Гореничі, вул.Соборна, будинок 204
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Очікувана вартість:
27 134.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі:
Здійснення технічного нагляду за виконанням будівельних робіт по об’єкту: «Капітальний ремонт даху житлового будинку за адресою: вулиця Гайдая 14, село Гореничі Бучанського району Київської області»
Річний план закупівлі на:
2024
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі:
Серпень 2024
Класифікатор ДК 021:2015:
71520000-9 Послуги з нагляду за виконанням будівельних робіт
КЕКВ:
3210 Капітальні трансферти підприємствам (установам, організаціям)
Дата опублікування:
21.08.2024 15:00
Документи
Джерела фінансування
Джерело
Опис
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Сума27 134.00 UAH