-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
- 2
Здійснення технічного нагляду за виконанням будівельних робіт по об’єкту: «Капітальний ремонт даху житлового будинку за адресою: вулиця Гайдая 14, село Гореничі Бучанського району Київської області»
Тендер Prozorro UA-2024-08-21-008780-a
Завершена
27 134.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 1% або 271.34 UAH
мін. крок: 1% або 271.34 UAH
Період оскарження:
21.08.2024 15:27 - 02.09.2024 00:00
Нічого не знайдено.