-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Безпілотні авіаційні комплекси (БпАК) (Класифікація за ДК 021-2015 (CPV) 34710000-7 - Вертольоти, літаки, космічні та інші літальні апарати з двигуном)
Тендер Prozorro UA-2024-08-12-009717-a
Завершена
537 950.00
UAH без ПДВ
мін. крок: 0.5% або 2 689.75 UAH
мін. крок: 0.5% або 2 689.75 UAH
Номер:
6e5e73939f50470289a12fa73dd8bdb9
Внутрішній номер закупівлі:
22292346
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2024-08-12-009717-a
Замовник:
Великолюбінська селищна рада Львівського району Львівської області
×
-
Код ЄДРПОУ:
04373057
-
Адреса:
81555, Україна, Львівська область, Великий Любінь, вул. Львівська, 74
-
Категорія:
Орган державної влади, місцевого самоврядування або правоохоронний орган
Контактна особа:
Качур Марія-Ярина Орестівна +380987256117 lubin_velyky@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
34710000-7 Вертольоти, літаки, космічні та інші літальні апарати з двигуномАналіз за цим CPV
Вид предмету закупівлі:
Товари
Очікувана вартість:
537 950.00 UAH без ПДВ
Період уточнення:
12.08.2024 16:24 - 17.08.2024 00:00
Період прийому пропозицій:
12.08.2024 16:24 - 20.08.2024 00:00
Аукціон:
20.08.2024 14:45 - 20.08.2024 15:20
Період кваліфікації:
20.08.2024 15:20 - 26.08.2024 20:31
Період завантаження договору:
01.09.2024 00:00 - 11.09.2024 00:00
Тендерна документація до лоту 1
- Лот №1 ₴537 950.00 Безпілотні авіаційні комплекси (БпАК) (Класифікація за ДК 021-2015 (CPV) 34710000-7 - Вертольоти, літаки, космічні та інші літальні апарати з двигуном)