• Відкриті торги з особливостями
  • КЕП

Безпілотні авіаційні комплекси (БпАК) (Класифікація за ДК 021-2015 (CPV) 34710000-7 - Вертольоти, літаки, космічні та інші літальні апарати з двигуном)

Оголошено тендер

537 950.00 UAH
Номер: 1425e6b081bd4b63965d15af4112b748
Ідентифікатор плану: UA-P-2024-08-12-008318-a
Тип процедури: Відкриті торги з особливостями
Закупівельник: Великолюбінська селищна рада Львівського району Львівської області
Замовник: Великолюбінська селищна рада Львівського району Львівської області
Очікувана вартість: 537 950.00 UAH
Конкретна назва предмету закупівлі: Безпілотні авіаційні комплекси (БпАК) (Класифікація за ДК 021-2015 (CPV) 34710000-7 - Вертольоти, літаки, космічні та інші літальні апарати з двигуном)
Річний план закупівлі на: 2024
Орієнтовний початок проведення процедури закупівлі: Серпень 2024
Класифікатор ДК 021:2015: 34710000-7 Вертольоти, літаки, космічні та інші літальні апарати з двигуном
КЕКВ: 2210 Предмети, матеріали, обладнання та інвентар
Дата опублікування: 12.08.2024 14:21

Документи

  Відобразити таблицею

Джерела фінансування

Джерело
Опис
Сума
ДжерелоМісцевий бюджет
Опис
Сума537 950.00 UAH