-
Відкриті торги з особливостями
-
Однолотова
-
КЕП
Безпілотні авіаційні комплекси (БпАК) (Класифікація за ДК 021-2015 (CPV) 34710000-7 - Вертольоти, літаки, космічні та інші літальні апарати з двигуном)
Тендер Prozorro UA-2024-08-12-009717-a
Завершена
537 950.00
UAH без ПДВ
мін. крок: 0.5% або 2 689.75 UAH
мін. крок: 0.5% або 2 689.75 UAH
Період оскарження:
12.08.2024 16:24 - 17.08.2024 00:00
Нічого не знайдено.