-
Відкриті торги
-
Безлотова
-
КЕП
ДК 021:2015: 71250000-5: Технічна інвентаризація, паспортизація та незалежна експертиза оцінка обладнання (елементів) дитячих майданчиків, розташованих на території Шевченківського району (оплата послуг сторонніх фахівців з обробки інформації)»
Тендер Prozorro UA-2018-06-23-001410-a
Завершена
479 206.00
UAH з ПДВ
мін. крок: 0.5% або 2 396.00 UAH
мін. крок: 0.5% або 2 396.00 UAH
Номер:
de6803949aba435097d6ee622875f1ef
Внутрішній номер закупівлі:
2224606
Ідентифікатор закупівлі:
UA-2018-06-23-001410-a
Замовник:
Районна адміністрація Запорізької міської ради по Шевченківському району
×
-
Код ЄДРПОУ:
37573885
-
Адреса:
69068, Україна, Запорізька область, місто Запоріжжя, проспект Моторобудівників 34
-
Категорія:
Юридична особа, яка забезпечує потреби держави або територіальної громади
Контактна особа:
Сорока Марина Анатоліївна +380612899015 tender_shrazmr@ukr.net
Класифікатор ДК 021:2015:
71250000-5 Архітектурні, інженерні та геодезичні послугиАналіз за цим CPV
Очікувана вартість:
479 206.00 UAH з ПДВ
Мінімальний крок аукціону:
2 396.00 UAH
Період уточнення:
23.06.2018 18:16 - 01.07.2018 18:21
Період прийому пропозицій:
23.06.2018 18:16 - 11.07.2018 18:21
Аукціон:
12.07.2018 15:08 - 12.07.2018 15:41
Період кваліфікації:
12.07.2018 15:41 - 19.07.2018 11:44
Період завантаження договору:
18.07.2018 17:16 - 07.08.2018 17:16
Тендерна документація
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
без поділу на частини
Кількість
1 послуга
Період постачання
до 01.09.2018
Місце постачання
69068, Україна, Запорізька область, м Запоріжжя, Територія Шевченківського району
На карті
Результати торгів
Учасник
Початкова пропозиція
Підсумкова пропозиція
Результати кваліфікації
Док-ти
Пропозиція
ТОВ "ЗАПОРОЖІНЖИНІРИНГ"
Оскарження: 12.07.2018 15:41 - 29.07.2018 00:00
×
-
Код ЄДРПОУ:
40933609
-
Контактна особа:
Пітора Ангеліна Борисівна +380981946752 zaporozh.engineering@gmail.com
-
Адреса:
69035, Україна, Запорізька область, Запоріжжя, вул.Феросплавна, б.38
Оскарження: 12.07.2018 15:41 - 29.07.2018 00:00
Початкова пропозиція
359 007.80 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
359 007.80 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Відхилено
18.07.2018 17:16
Документи
62
Скарги
1
ТОВ МК 7
Оскарження: 18.07.2018 17:16 - 30.07.2018 00:00
×
-
Код ЄДРПОУ:
39658750
-
Контактна особа:
Козленко Олександр Сергійович +380967803957 mk-7_zp@ukr.net
-
Адреса:
69002, Україна, Запорізька область, Запоріжжя, вул. Героїв Сталінграду, 50 кв.5
Оскарження: 18.07.2018 17:16 - 30.07.2018 00:00
Початкова пропозиція
395 377.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
395 377.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Переможець
19.07.2018 11:44
Документи
70
Скарги
2
ТОВ Проектний інститут "Запорізький Промбудпроект"
×
-
Код ЄДРПОУ:
37526987
-
Контактна особа:
Лахтаренко Алексей Иванович +380612331428 zpsp@ukr.net
-
Адреса:
69057, Україна, Запорізька область, Запоріжжя, пр. Леніна, 158
Початкова пропозиція
479 088.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
479 088.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Не розглядався
Документи
27
Скарги
0
ПП "ВИРОБНИЧО-КОМЕРЦІЙНА ФІРМА "ЕЛІТ - ДІЗАЙН"
×
-
Код ЄДРПОУ:
33011339
-
Контактна особа:
Еліт-дізайн ВКФ ПП +380612133761 elitdesign2004@gmail.com
-
Адреса:
69071, Україна, Запорізька область, місто Запоріжжя, ВУЛИЦЯ ЦИТРУСОВА, будинок 1, квартира 64
Початкова пропозиція
479 206.00 UAH з ПДВ
Підсумкова пропозиція
479 206.00 UAH з ПДВ
Результати кваліфікації
Не розглядався
Документи
16
Скарги
0
Контракти
Номер:
94a5425e8e354aea99eca359f8906062
Ідентифікатор договору:
UA-2018-06-23-001410-a-b1
Постачальник:
ТОВ МК 7
×
-
Код ЄДРПОУ:
39658750
-
Контактна особа:
Козленко Олександр Сергійович +380967803957 mk-7_zp@ukr.net
-
Адреса:
69002, Україна, Запорізька область, Запоріжжя, вул. Героїв Сталінграду, 50 кв.5
Номер договору:
82
Сума договору:
395 377.00 UAH з ПДВ
Сума договору:
0.00 UAH без ПДВ
Період дії договору:
30.07.2018 00:00 - 31.12.2018 23:59
Дата підписання:
30.07.2018 00:00
Статус:
Підписаний