-
Відкриті торги
-
КЕП
ДК 021:2015: 71250000-5: Технічна інвентаризація, паспортизація та незалежна експертиза оцінка обладнання (елементів) дитячих майданчиків, розташованих на території Шевченківського району (оплата послуг сторонніх фахівців з обробки інформації)»
395 377.00
UAH з ПДВ
Номер:
94a5425e8e354aea99eca359f8906062
Ідентифікатор договору:
UA-2018-06-23-001410-a-b1
Постачальник:
ТОВ МК 7
×
-
Код ЄДРПОУ:
39658750
-
Контактна особа:
Козленко Олександр Сергійович +380967803957 mk-7_zp@ukr.net
-
Адреса:
69002, Україна, Запорізька область, Запоріжжя, вул. Героїв Сталінграду, 50 кв.5
Класифікатор ДК 021:2015:
71250000-5 Архітектурні, інженерні та геодезичні послугиАналіз за цим CPV
Номер договору:
82
Дата підписання:
30.07.2018 00:00
Період дії договору:
30.07.2018 00:00 - 31.12.2018 23:59
Сума договору:
395 377.00 UAH з ПДВ (в тому числі ПДВ 395 377.00 UAH)
Документи
Номенклатура
Назва
Кількість
Період постачання
Місце постачання
без поділу на частини
Кількість
1 послуга
Період постачання
до 01.09.2018
Місце постачання
69068, Україна, Запорізька область, м Запоріжжя, Територія Шевченківського району
На карті